שירותי החברה

 הנהלת חשבונות ושכר

הנהלת חשבונות הוא תחום מקיף ומורכב הקשור ישירות להתנהלות נכונה של עסק, כאשר בפועל מדובר על תיעוד כלל הפעילות הכספית של עסק, דרך רישום מדויק של תנועות פיננסיות וגם תנועות לא פיננסיות. כך למשל הנהלת חשבונות כוללת רישום מסודר ולפי כללים ברורים של מכירות, הוצאות על רכישות שונות, הוצאות שכר, איסוף קבלות וחשבוניות על הוצאות והפקת מסמכים מתאימים לצרכי גביית תקבולים

יעוץ מס ומיסוי

מיסים הם אחד ממקורות ההכנסה העיקריים של המדינה, מקור הכנסה המיועד לכסות את עלויות ניהול המשק והקצאת שירותים לאזרחים. בהקשר זה, המגזר העסקי הוא משלם מיסים מהותי, לצד המס הפרטי שרבים מאיתנו משלמים. ייעוץ מס מאפשר התנהלות נכונה, חכמה וכמובן לגיטימית מבחינת היבטי המיסוי השונים – עולם ומלואו של מונחים, חוקים ונהלים ובהחלט תחום מורכב המחייב מקצועיות וניסיון רב

ביקורת דוחות כספיים

על כל אדם להציג לרשויות המס אחת לשנה את סה"כ הכנסותיו, באמצעות דוח הנקרא דוח שנתי. היום נהוג לעשות זאת בעזרת פעולה שנקראת שידור דוח שנתי. מעקב נכון וביצוע הנחיות ע"פ ההוראות, עשוי לצמצם עבורכם את סה"כ המיסים שתצטרכו לשלם כתוצאה מסכום ההכנסות.

פתיחת תיקים וייצוג ברשויות

פעילות עסקית ניתן לקיים ע"י פתיחת חברה בע"מ או עוסק מורשה. כאשר שוקלים את היתרונות הטמונים בכל סוג פעילות יש לזכור: התאגדות כחברה בע"מ מזניקה את תדמית העסק בעיני לקוחות פוטנציאלים ואף טומנת בחובה יתרונות רבים נוספים. מהם היתרונות בהליך הקמת חברה בע"מ ואיזה מכלול שיקולים יש להביא בחשבון כאשר בוחנים כדאיות הקמת חברה בישראל.

הצהרת הון

הצהרת הון הינה דיווח של תושב ישראל לרשות המסים עפ"י דרישה מיוחדת שלה, באמצעות טופס הצהרת הון אשר מגישים נישומים מסוימים על הנכסים וההתחייבויות בבעלותם בתאריך מסוים.
מידי שנה, נדרשים להגיש הצהרת הון ראשונה למס הכנסה אלו שפתחו תיק במס הכנסה, בין אם הקימו עסק עצמאי ובין אם הקימו חברה בע"מ.
להם, מתווספים גם כאלו שרשות המסים יודעת לגביהם שרכשו נכסים, כאלו ואחרים, או שקיבלו הכנסות שעדיין לא דיווחו ואשר לא נמצאים עדיין ברשת המס.

ליווי ויעוץ עסקי

משרדנו מתמחה במתן שירות ייעוץ כלכלי ועסקי לחברות ולעצמאיים במגוון ענפי המשק.

השירות מבוסס על ניסיון וידע רב במגוון תחומים ממגזרי פעילות רבים בארץ ובעולם ותוך מתן דגש לצרכיו השונים והיחודיים של כל לקוח ולקוח.

טואול בניית אתרי אינטרנט